Archiv pro kategorii „Televizní pořad“

postheadericon 5. díl – Cestovní galerie – 30.4.2011

P_CEGAL_005_2011-04-30

V 5. dílu Cestovní galerie máme pro Vás další tipy na výlety. Hned v úvodu se vydáme do Muzea pověstí a strašidel v Praze na Malé Straně, kde nám opravdový duch odtajní pověsti vskutku nevídané.
Pak nás čeká romantická procházka Vrtbovskou zahradou, která patří k nejkrásnějším svého druhu nejen u nás, ale i v Evropě.  Z vyhlídky je vidět celá Praha.

Těšit se můžete na vyprávění fotografa a cestovatele Františka Brzáka. Jeho fotografie z Brazílie, Madagaskaru, Indie a dalších zemí jsou opravdovým unikátem!

 

Více v “5. díl – Cestovní galerie – 30.4.2011” »

postheadericon 4. díl – Cestovní galerie – 23.4.2011

P_CEGAL_004_2011-04-23

Ve 4. dílu se v úvodu vypravíme do botanické zahrady v Troji za tropickými motýli.  Ve druhé části pro Vás máme 7 tipů na výlety s dětmi (např. Labyrintárium – Loučeň, Dinopark – Plzeň,  výstava Staré pověsti české, atd.). Ve třetí části se podíváme do galerie U zlatého kohouta (Michalská 3, Praha 1), kde vystavuje své obrazy malířka Renée Trnková. Inspiraci získává v přírodě a také při cestování. Vyprávět bude o svém dětství, které prožila v Barmě a o své poslední cestě na Bali. Nezapomeňte se dívat i tentokrát, protože můžete vyhrát originální obraz Renée Trnkové!

 

Více v “4. díl – Cestovní galerie – 23.4.2011” »

postheadericon 3. díl – Cestovní galerie – 16.4.2011

P_CEGAL_003_2011-04-16

Ve 3.dílu našeho magazínu Cestovní galerie Vás pozveme na Pražský hrad. Konkrétně navštívíme Královskou zahradu, kterou založil král Ferdinand I. V zahradě je řada objektů, soch, fontán, vodotrysků a zahradnických prvků. Teď na jaře vše krásně rozkvétá a tak návštěva Královské zahrady rozhodně stojí za návštěvu.

Cestovatelka Ivana Slavíčková je vášnivá potápěčka, cyklistka a sportovkyně. Bude vyprávět o své cestě za krásami Malediv, kam se společně s klubem Hastrmani z Mladé Boleslavi vydala. Jejich dobrodružná cesta na lodi a hlavně úchvatný mořský svět plný korálů, mant, velrybáků a žraloků vás rozhodně nudit nebude.

Na závěr přidáme pár tipů kam na kole v Rakousku a navštívíme lázně Eger v Maďarsku.

Dívejte se, soutěžte a vyhrajte víkendový pobyt pro dvě osoby v Budapešti!

Více v “3. díl – Cestovní galerie – 16.4.2011” »

postheadericon 2.díl – Cestovní galerie – 9.4.2011

Cestovní galerie 2. díl

Ve 2. dílu Cestovní galerie navštívíme malou obci Líbeznice u Prahy. Podíváme se do kostela Svatého Martina. O svých cestách na Filipíny bude vyprávět cestovatel Vojtěch Tupý. Jeho přítelkyně Maria je filipínka. Přesně v den našeho natáčení slavila narozeniny. Připravila pro nás filipínskou specialitu beef mechado a sladký těstovinový salát s ovocem. Recept najdete v našem magazínu. Filipíny to je tisíce ostrovů a tisíce úsměvů. O tom se můžete sami přesvedčit už tuto sobotu v 21:00. Na závěr nebude chybět tip na výlet pro celou rodinu – zámecký areál Ctěnice. Právě tam můžete vyhrát vstup pro dvě osoby a k tomu jako bonus piknikový koš se šampaňským a dalšími pochutinami.

Více v “2.díl – Cestovní galerie – 9.4.2011” »

postheadericon 1.díl – Cestovní galerie – 2.4.2011

Cestovní galerie 1. díl

V 1. dílu Cestovní galerie se společně vypravíme do Botanické zahrady v pražské Tróji. Uvidíte výstavu orchidejí, jejíž součástí byla i unikátní hmatová výstava ,,Tajemné orchideje a život kolem nich“ pro nevidomé a slabozraké návštěvníky.

Součástí Cestovní galerie jsou i rozhovory s cestovateli. Těšit se můžete na Petra Kudrnáče, který je našim pravidelným divákem a navíc vášnivým cestovatelem. Výprávět bude o Namibii, Mali, Bali a Sýrii. To vše doplněno exkluzívními fotografiemi.
Na závěr se podělí o své zážitky z lednové cesty po JAR moderátor a cestovatel Zdeněk Vesecký. Nebudou chybět fotografie ze Safari.

Více v “1.díl – Cestovní galerie – 2.4.2011” »

Anketa

Už jste letos lyžovali?

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...
Nejlépe hodnocené
Facebook