Tagy ke článku: „ohňostroje“

postheadericon Ignis Brunensis 2011 – 1. ohňostroj na přehradě

Ignis Brunensis 2011 – 1. ohňostroj na přehradě

Každoroční brněnská přehlídka ohňostrojů Ignis Brunensis 2011 je v plném proudu. První nesoutěžní ohňostroj mohli diváci shlédnout na brněnské přehradě v sobotu 28.5. ve 22:30. Ohnivou show pro diváky připravila česká společnosti Flash Barandov SFX.

Ohňostroj nesl název „Vitámíny pro přátele“ a jako hudení doprovod jste mohli zaslechnout “Hit & Miss” John Barry a Seven Plus Four • From The Air – Laurie Anderson • Walking & Falling – Laurie Anderson • Cofi la – Ready Kirken • Weather Storm – Craig Armstrong • Ragas In Minor Scale – Ravi Shankar & Philip Glass • Summertime – George Gershwin • Prague Tower Festival – Sigur Rós.

Více v “Ignis Brunensis 2011 – 1. ohňostroj na přehradě” »

postheadericon Ignis Brunensis – přehlídka ohňostrojů 27.5. – 12.6.

Ignis Brunensis – přehlídka ohňostrojů 27.5. – 12.6.

Moravská metropole – univerzitní, veletržní a ohňostrojné město Brno s nádhernou rekreační oblastí Brněnské přehrady a další místa Jihomoravského kraje se na přelomu května a června stávají tradičním cílem milovníků pestrých, kulturních, prezentačních i sportovních festivalových akcí BRNO – MĚSTO UPROSTŘED EVROPY … festival zábavy pod hrady Špilberk a Veveří a přehlídky ohňostrojů s hudbou STAROBRNO-IGNIS BRUNENSIS. Pro návštěvníky jsou připraveny v období 27. května až 12. června desítky zábavních a poznávacích akcí.

Kdy: 27. 5. 2011  – 12.6.2011
Kde: Brno
Pořadatel: Město Brno, Jihomoravský kraj
WWW: http://www.ignisbrunensis.cz

Součástí festivalu jsou i ohňostroje, které můžete shlédnout pod Petrovem a na vodní ploše Brněnské přehrady! Celý program naleznete v článku …

Více v “Ignis Brunensis – přehlídka ohňostrojů 27.5. – 12.6.” »

Anketa

Už jste letos lyžovali?

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...
Nejlépe hodnocené
Facebook